Internet Explorer – už není jen ukňouraným potomkem Windows

V polovině letošního roku se mohli věrní uživatelé Microsoftu setkat s novou verzí Webového prohlížeče Internet Explore 8 Beta 2. Microsoft tak zalepil poslední trhlinu ve svém portfoliu. Nový Internet Explorer se totiž už směle může posuzovat s ostatními prohlížeči. Verze Beta 2 nabízí nejen rychlost a vyšší stabilitu, ale i InPrivate mód, který chrání vaše brouzdání po internetu tím, že ve chvílích, kdy jej máte aktivovaný se neukládá historie, cookies apod. Rychlost práce se taby na vrchu stránky se zlepšila a novou funkci je i ukládání oblíbených stránek hned pod adresní řádek prohlížeče – jsou tak kdykoliv k dispozici na jedno kliknutí.

Hlavní výhodou IE8 je také jeho provázanost se službami Live, která je u mě na místě. Veškeré webové aplikace Live zkrátka běží na IE8 jako na drátkách.

Po zhruba měsící testování se nemohu od IE 8 odtrhnout. Stal se pro mě standardem na poli webových prohlížečů. Sice ještě neumí tolik jako například multifunkční Opera, která obsahuje i vlastní Torrent klient, správce stahování apod. Ale za užívání IE8 už se prostě obyčejný uživatel ani sekretářka nemusí stydět.

 

Y1PJXR~1

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: