Freewarová sranda pro každého

Pokud vám něco říká film Tron z osmdesátých let, měli byste věnovat pozornost i freewarové hřícce Armagetron Advanced. Ta je totiž tímto filmem přímo inspirovaná. Konkrétně jednou scénou z počítačové hry.

Celá hra je založena na starém dobrém hadovi. Problém je v tom, že barikádu za sebou tvoříte už od začátku a hraje více hráčů na jedné mapě. Cíl je jednoduchý. Donutit vašeho soupeře, aby narazil dříve než vy. A je to skutečná zábava.

Armagetron je zcela zdarma a má jednoduchou a tématickou grafiku. Celou hru můžete stahovat z oficiálního webu.

Reklamy

3 Responses to Freewarová sranda pro každého

  1. Martin says:

    Jen doplním, že kulťárna Ttron byla vyvedena i ve stejně dobré počítačové hře na PC – Tron, kde se mimo jiné nacházejí právě i závody na těhle motorkách jako ve filmu… Doporučuji si tuhle hru, střílečko adventurní záležitost, zahrát a dohrát. Je nenáročná na HW a prostředí je takové jako v jiné hře neneajdete…

  2. Vladimír says:

    Tron mi nějak unikl – jak tak koukám na IMDB je to něco jako Trávníkář, že?

  3. Martin says:

    Takže Vláďo, jestli tě utekl film Tron, který byl minimálně v českých TV vysílán alespoň 2x, doporučuji ti si jej někdě sehnat. Stojjí to určitě za to. Je to kulťárna a klasika klasik. Ten film je sice starej jako Jeruzalém (dle DB r.’82) ale na svojí dobu super, hlavně ve smyslu neotřelého příběhu motivovaným vizí všeho co se obsahu "počítače a programování" týče a technikcého zpracování, daleko předbíhají dobu svého vziku. A hra je, bych řekl, ještě o trošku lepší, protože koriguje nedostatky té doby. Je to takové future sci-fi dobrodužstvý, dnes již sice s troškou klišovitého nádechu, ale pořád tomu nikdo neupře, že to byl jeden z prvních filmů na toto anebo podobné téma. Trávníkář je tomu podobný jen zdánlivě, i když i tams e člověk pohybuje uvnitř, ale virtuální reality. Zatímco v Tronu je to o datové lince, podprogramech, bitech apod. Skutečně neotřelé.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: