Je přepedofilováno

Další díl televizních novin, který se neobešel bez pedofila. Ano, obětí těchto činů je mi skutečně líto, ale nějak teď v současné době nevím jestli mám víc litovat jich a nebo těch televizí, které si na podobných reportážích nahrabávájí svoje love, protože jim ihned stoupne jejich kýžená sledovanost.

Přiznejme si, že z tohoto tématu se stal marketing a nic jiného. Hnusný a slizký – ve své skutečné podobě, stejně jako pedofilové.

Reklamy

5 Responses to Je přepedofilováno

 1. Martin says:

  Zcela objektivně se stalo to samé i z valné většiny ostatních médií… způsob informování (šíření paniky) například o prasáckej chřipce je toho jasným důkazem… pseudo hraní na city, pseudo moralizování, pseudo korektnost, pseudo senzace – dnes je všechno v médiích JEN JAKO. Nikdo to nebere už osobně, ale jen jako další slámu do uší a očí. Je mi z toho na blití. Doufám že se svět z téhle pořádné kocoviny jednou probere a promne si oči – řknuli si pod fousy: brrr to byla ale noční můra.. ;o)

 2. Jiří says:

  Nápodobně to vidím já. Vadí mi už i ten název, Televizní noviny. Mělo by to být o zprávách všeobecně, ale to je jenom půlhodinka o průserech a nehodách v republice, a na konci ukážou jednu dobrou zprávu, že se v zoo narodilo krásný růžový prasátko. I když, to by zase lidi přestali koukat na "Televizní noviny".

 3. Li says:

  A navíc – co je to za novinu, že se politici hádají jako malí kluci na písku? Většina zpráv je v různých obměnách omílána pořád dokola…

 4. Lukáš says:

  Myslíte asi Televizní noviny na Nově. To je děs a hrůza. Dát na konec tygry, aby si lidi nemysleli že ten svět je tak špatnej, je "skvělej" nápad. Navíc tyto Televizní noviny jsou občas prošpikovány nějakou triviální chybou. Samozřejmě, cílová skupina těchto Novin si toho asi nevšimne, ale mě to neskutečně vadí. Vzpomenu si například na reportáž, kde se říkalo, že něco bude stát "jednou tolik". Malá násobilka se učí v první nebo druhé třídě základní školy. A tak by možná měli v Nově vědět, že když se číslo vynásobí jedničkou, vyjde překvapivě stejné číslo.Vím, je to celkem rozšířený, ale média by se tomu měla vyhýbat jako moru.

 5. Jindřich says:

  Televizní noviny jsou, nezlobte se na mě milovníci NOVY TV, jedna velká černá kronika a těma zvířátkama na konci to fakt nezachráněj.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: