Jsem asi postižen

Podle měřítek naší společnosti musím být nutně nějak duševně postižen či rozumově retardován. Jsem tak rozdílný od nudného průměru lidí mé kategorie, že není možné abych snad netrpěl nějakou duševní chorobou. Přišel jsem snad o rozum, že se chovám tak podivně? Snad nejsem prostoduchý.

Typický průměrný člověk, alespoň jak ho společnost popisuje, totiž asi nesedí doma hodiny a hodiny u počítače. Typický člověk se nevzdělává vysedáváním u blikající krabičky, typický člověk neodmítá alkohol ani cigarety, typický člověk nemá vlastní názory a už vůbec se je nesnaží přivést v platnost.

Naopak. Typický člověk by měl jít s davem. Měl by pít co to jen jde, každý večer zajít s kamarády do hospody a tam se nezřízeně ožrat, vyhulit několik kilo trávy, vyspat se se všemi ženami v okolí co to jen jde. Typický člověk by měl každý den chodit do školy a nechat do sebe rvát egoistické nesmysly pološílené robotické ředitelky. Měl by se tomu podvolit a rozhodně by se neměl snažit s tím něco dělat – mohl by mít totiž problémy. Typický člověk by měl nadávat a jen nadávat na politiku a přitom nic nedělat. Typický člověk by neměl volit, ostatně jak to dělá většina dnešní mladé populace. A typický člověk by hlavně, nedej bože, neměl myslet. To je skoro až hřích jak nás historie učí! Přece kdo příliš myslí, příliš trpí.

No. Jsem asi postižen…

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: