Takřka soukromé open days

Jestli je v Microsoftu něco vymakané, pak je to péče o ostatní. Dnes proběhla v Microsoftu veřejná přehlídka jak to tam vypadá a protože jsem tam už delší dobu nezabrousil, tak jsem se tam společně se spolužákem Matoušem Rokosem vydal.

Nakonec jsme skončili tři společně ještě s Jiřím Janatou – lidí mělo být samozřejmě více, ale nedorazili – tradičně nás měla na starost Helena Meisnerová, která se již za měsíc stane Pilařovou. Takže tímto dopředu gratulujeme, snad se uvidíme na svatbě. Čekáme pozvání :).

Setkání začalo ve 16:00 – následně jsme prošli všechna patra české pobočky. Přitom nám Helča říkala jak si v Microsoftu všichni tykají (i nadřízeným) a jak je tam přátelská atmosféra. Potvrdilo to náhodné setkání se samotnou generální ředitelkou Jane Gilson ve výtahu. Je zvláštní když metr od vás stojí žena se zcela jiným společenským kreditem než vy a je naprosto v pohodě. Žádné pejorativní poznámky, čistá slušnost a pohoda a úsměv :).

Nakonec jsme skončili na terase. Tam nám Helča vyprávěla jak se to tam tlačí mužskýma když dívky z vedlejší budovy, čerstvě ohřáté ze sauny vylezou na střechu a odloží všechno co na sobě mají 🙂 K jejímu štěstí zrovna ze zmíněné sauny vylezli dva chlapíci. Tak se mohla potěšit ona. My si budeme asi muset počkat někdy jindy.

Závěr bylo to jídlo. Původně se zapsalo asi 15 lidí, takže kompletní oběd zůstal jen na nás třech. Bylo toho skutečně hodně. Jakmile jsme opustili budovu Microsoftu, zamířili jsme o pár metrů dál na přednášku Ondřeje Výška o deploymentu Windows 7. Skončili jsme ale o půl hodiny dříve. Bolely mě nohy, škoda té nudné školy ráno. Jinak by šlo o další den jak z pohádky.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: