Bouře

Populárnímu technickému serveru Engadget se podařilo dostat k informacím o připravovaných kouscích nových telefonů z firmy Dell. Vedle modelu Smoke mě zaujal především Lightning. Mimo to, že jde o velice zdařilé zařízení po fyzické stránce (zakulacená záda bude skvěle padnout do ruky, příjemně velký displej na ovládání prsty, výsuvná klávesnice na rychlejší psaní a pěkný vzhled) si tento telefon zaslouží pozornost kvůli jeho vnitřním dílům. Berme totiž v potaz, že jako OS má sloužit Windows Mobile 7. Hardware je přitom téměř shodný jako s mým HTC HD2. Jediný rozdíl tvoří zabudovaná flash ROM, které je lightningu vyhrazen 1GB. Naopak HD2 má jen 512MB. Pokud tedy bude možnost nacpat nové OS do 512MB, není důvod nevytvořit dokonalý port. Telefony se dokonce shodují i rozlišením fotoaparátu.

 

obrázek

obrázek

obrázek

obrázek

obrázek

Reklamy

2 Responses to Bouře

  1. Václav says:

    Cena jistě nebude pod 15 000 Kč. Zajímalo by mě, jestli umí alespoň nastavit čas buzení zvlášť pro každý den v týdnu a nastavit režim zvonění v závislosti na SSID Wi-Fi sítě, nebo alespoň na čase. Těch 5 Mpx je k ničemu, jestli tam neni alespoň nějaká triviální optika jako u Sony Ericsson Cyber-Shot.

  2. Štěpán says:

    Ten článek neměl ani tak vychvalovat Lightning jako spíše upozorňovat na možnost portu systému na HD2. Nicméně na tvé otázky a požadakvy (nutno uznat že kurnik náročné) ti stejně zatím nikdo nic nepoví a ty to víš 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: